Lodówka Gorenje RF 4141 PS4 srebrny (20001337)
Gorenje RF 4141 PS4 srebrny biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje RF 4141 PS4 srebrny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka RF4141PS4 HWGORLK2G141PS4 | 1 299 zł |
GORENJE RF4141PS4 Srebrna 3838782407673 | 1 299 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka RF4141PS4 129355 | 1 242 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka RF4141PS4 129355 | 1 299 zł |
Lodówka Gorenje RF4141PS4 | 1 193 zł |
Chłodziarko–zamrażarka GORENJE RF4141PS4 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 199 zł |
Chłodziarko–zamrażarka GORENJE RF4141PS4 | 1 409 zł |
Modyfikacje Gorenje RF 4141 PS4
Ceny na Gorenje RF 4141 PS4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje RF 4141 PW4 biały | od 998 zł | 10 oferty | ||
Gorenje RF 4141 PS4 srebrny | od 1 193 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →