Opona zimowa Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T
Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T 215/60 R16 99 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 215/60 R16 99T XL EVR, Nordic compound, SCT ) 5 | 669 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 (215/60 R16 99T) 530454 | 789 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 215/60 R16 99T XL EVR, Nordic compound ) | 779 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 (215/60 R16 99T) 548455 | 669 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 215/60 R16 99T XL EVR, Nordic compound ) 530454 | 789 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 215/60 R16 99T XL EVR, Nordic compound, SCT ) | 659 zł |
Modyfikacje Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T
Ceny na Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T | od 669 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →