Зимова шина Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T 215/60 R16 99 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 215/60 R16 99T XL EVR, Nordic compound, SCT ) 5 | 669 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 (215/60 R16 99T) 530454 | 789 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 215/60 R16 99T XL EVR, Nordic compound ) | 779 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 (215/60 R16 99T) 548455 | 669 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 215/60 R16 99T XL EVR, Nordic compound ) 530454 | 789 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 215/60 R16 99T XL EVR, Nordic compound, SCT ) | 659 zł |
Модификації Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T
Ціни на Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Ice 2 215/60 R16 99T | від 659 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →