Pamięć RAM GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X3200D464L16SA/8G
Zdjęcia 7 |
GOODRAM IR-X3200D464L16SA/8G |
|
Potencjał wysokiej częstotliwości. Radiator niskoprofilowy. Pięć wariantów kolorystycznych. Brak denerwującego podświetlenia.
Te same czasy dla wszystkich częstotliwości (można je zmniejszyć ręcznie).
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X3200D464L16SA/8G
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM DDR4 8GB 3200 CL16 IRDM X Black IR-X3200D464L16SA8G | 138 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm X 8GB 3200MHz | 98 zł |
GOODRAM IRDM X 8GB Czerwona [1x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-GR-005 | 94 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm X 8GB 3200MHz | 94 zł |
GoodRam DDR4 8GB PC4-25600 (3200MHz) 16-20-20 IRDM X BLACK 1024x8 | 103 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb
Ceny na GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X2666D464L16S/8G | od 100 zł | 18 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X2666D464L19S/8G | od 96 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-XR3000D464L16S/8G | od 103 zł | 25 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X3000D464L17S/8G | od 253 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X3200D464L16SA/8G | od 89 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →