Pamięć RAM GOODRAM IRDM SO-DIMM DDR4 1x16Gb IR-3200S464L16A/16G
Zdjęcia 4 |
GOODRAM IR-3200S464L16A/16G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM SO-DIMM DDR4 1x16Gb IR-3200S464L16A/16G
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GoodRam Pamięć RAM IR-3200S464L16A DDR4 16 GB CL16 S9148432 | 159 zł |
GOODRAM Pamięć DDR4 IRDM SODIMM 16GB/ 3200 CL16 SBGOD4G1632IR11 | 161 zł |
GOODRAM IRDM 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL16 SODIMM] RD-DDR4SO-GR-056 | 159 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm 16GB 3200MHz | 158 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm 16GB 3200MHz | 158 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →