Laptop Gigabyte AORUS 15 BSF [15 BSF-73EE754SH]
Zdjęcia 11 | od 6 999 do 7 849 zł Porównaj ceny 6 →2023 rokAORUSgamingowymatowy165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetlenieFaceIDdobry DCI-P3 Wyświetlacz:15.6 ", 2560x1440 (16:9) Procesor:Core i7, 13700H, 1.8 GHz Karta graficzna:RTX 4070 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.39 kg |
Modyfikacje Gigabyte AORUS 15 BSF 1
Dane techniczne
Gigabyte AORUS 15 BSF [15 BSF-73EE754SH] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Gigabyte AORUS 15 BSF [15 BSF-73EE754SH]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop GIGABYTE Aorus BSF-73EE754SH 15.6" 165Hz i7-13700H 16GB RAM 1TB SSD | 7 700 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 BSF i7-13700H / 16 GB / 1 TB / W11 / RTX 4070 / 1 | 6 999 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 BSF i7-13700H / 32 GB / 1 TB / W11 / RTX 4070 / 1 | 7 449 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 BSF i7-13700H / 32 GB RAM / 2 TB SSD PCIe / W11 / | 7 849 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 BSF i7-13700H / 16 GB / 2 TB SSD PCIe / W11 / RTX | 7 499 zł |
Zamknij
Polecamy