Myszka
Genius DX-180
Zdjęcia 4 |
Genius DX-180 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius DX-180
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Mysz DX-180, 1000DPI, optyczna, 3kl., przewodowa USB, czarna MMGED1 | 20 zł |
Genius DX-180 Czarny | 30 zł |
Mysz Genius DX-180 (31010239100) | 26 zł |
Genius DX-180 Czarny | 30 zł |
Mysz przewodowa, Genius DX-180, czarna, optyczna, 1000DPI | 22 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →