Obudowa dysku Gembird EE3-U3S-3
Zdjęcia 4 |
Gembird EE3-U3S-3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird EE3-U3S-3
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird zewnętrzna obudowa HDD Gembird dla SATA 35 - USB 30 aluminium czar | 109 zł |
Gembird EE3-U3S-3 - storage enclosure - SATA 3Gb/s - USB 3.0 | 87 zł |
Gembird Obudowa zewnętrzna 3.5 USB 3.0 Czarna AIGEMO35U300002 | 78 zł |
Obudowa dysku GEMBIRD EE3-U3S-3 | 79 zł |
Obudowa dysku GEMBIRD EE3-U3S-3 | 79 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →