Obudowa dysku Gembird EE2-U3S-2
Zdjęcia 9 |
Gembird EE2-U3S-2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird EE2-U3S-2
Wszystkie ceny 59 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird 8716309084758 Obudowa Dysku Twardego USB 30 Srebrny | 47 zł |
Gembird Kieszeń zewnętrzna HDD 2.5'' Sata USB 3.0 Red AIGEMO25U300002 | 35 zł |
Gembird EE2-U3S-2 czarna USB-OB-GEM-008 | 42 zł |
Obudowa dysku GEMBIRD EE2-U3S-2 | 40 zł |
Obudowa do dysku GEMBIRD EE2-U3S-2-S | 57 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →