Obudowa dysku Gembird EE2280-U3C-01
Zdjęcia 5 |
Gembird EE2280-U3C-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird EE2280-U3C-01
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird EE2280-U3C-01 zewnętrzny dysk twardy M2 SSD obudowa czarna - sieci | 78 zł |
Obudowa dysku GEMBIRD EE2280-U3C-01 | 55 zł |
Obudowa do dysku GEMBIRD EE2280-U3C-01 | 142 zł |
Obudowa dysku GEMBIRD EE2280-U3C-01 USB 3.0 DLA PAMIĘCI M.2 SATA, CZARNA | 60 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →