Obudowa dysku Gembird MF-95-01
Zdjęcia 6 |
Gembird MF-95-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird MF-95-01
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Adapter HDD ramka 5,25'' na 2,5'' Slim AMGEMAD00000002 | 14 zł |
GEMBIRD Ramka montażowa GEMBIRD MF-95-01 (kolor szary) | 26 zł |
Ramka montażowa GEMBIRD MF-95-01 (kolor szary) | 42 zł |
Gembird Adapter HDD ramka 5,25'' na 2,5'' Slim 37016 | 14 zł |
Adapter 5.25' - 2.5' slim 9.5 mm GEMBIRD MF-95-01 | 23 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →