Кишеня для накопичувача Gembird MF-95-02
Фото 3 |
Gembird MF-95-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MF-95-02
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird Adapter HDD ramka 5,25'' na 2,5'' Slim 12mm AMGEMAD00000003 | 14 zł |
Adapter do montażu dysku 2.5 cala w zatoce 5.25 cala Adapter HDD ramka 5.2 | 42 zł |
Gembird Adapter HDD ramka 5,25'' na 2,5'' Slim 12mm 38086 | 14 zł |
Kieszeń Gembird adapter HDD do laptopa 5.25"-2.5" SLIM 12.7mm (MF-95-02) | 21 zł |
Adapter 5.25' - 2.5' slim 12 mm GEMBIRD MF-95-02 | 25 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →