Кишеня для накопичувача Gembird EE3-U3S-3
Фото 4 |
Gembird EE3-U3S-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird EE3-U3S-3
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird zewnętrzna obudowa HDD Gembird dla SATA 35 - USB 30 aluminium czar | 97 zł |
Gembird EE3-U3S-3 - storage enclosure - SATA 3Gb/s - USB 3.0 | 87 zł |
Gembird Obudowa zewnętrzna 3.5 USB 3.0 Czarna AIGEMO35U300002 | 78 zł |
Gembird Obudowa zewnętrzna 3.5 USB 3.0 Czarna 43314 | 78 zł |
Zewnętrzna obudowa na dysk twardy GEMBIRD EE3-U3S-3, 3.5”, USB 3.0 | 82 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →