Кишеня для накопичувача Unitek Y-3035
Відео 1Фото 6 |
Unitek Y-3035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unitek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unitek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unitek Y-3035
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Obudowa UNITEK do dysków twardych 25 i 35 cala HDD/SSD SATA I/II/III zewnę | 181 zł |
Unitek Obudowa USB 3.1 do HDD 2,5, 3,5 SATA UASP, Y-3035 AIUNIO000000016 | 106 zł |
Unitek USB 3.1 do HDD 2,5'', 3,5'' SATA UASP USB-OB-UNI-031 | 120 zł |
Obudowa dysku UNITEK Y-3035 | 113 zł |
Unitek Obudowa USB 3.1 do HDD 2,5, 3,5 SATA UASP, Y-3035 51648 | 106 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →