Obudowa dysku Gembird EE2-U2S-5
Gembird EE2-U2S-5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird EE2-U2S-5
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird EE2-U2S-5 Obudowa Zewnętrznego Dysku Twardego Czarny | 22 zł |
Gembird Obudowa HDD 2.5'' SATA Aluminium Black AIGEMO250000002 | 17 zł |
Gembird EE2-U2S-5 czarna USB-OB-GEM-007 | 21 zł |
Obudowa dysku GEMBIRD EE2-U2S-5 | 20 zł |
Obudowa dysku GEMBIRD EE2-U2S-5 | 20 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →