Obudowa dysku Gembird DD-U3M2
Zdjęcia 7 |
Gembird DD-U3M2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird DD-U3M2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Stacja dokujaca dysków M.2 SATA i NVME USB-C AIGEMO000000013 | 99 zł |
Stacja dokująca do dysków GEMBIRD DD-U3M2 | 107 zł |
GEMBIRD Stacja dokująca do dysków M.2 SATA i NVME SSD czarna | 132 zł |
Gembird Stacja dokujaca dysków M.2 SATA i NVME USB-C 118355 | 99 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →