Obudowa dysku Asus TUF Gaming A1 (90DD02N0-M09000)
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Asus TUF Gaming A1 |
|
Mechanizm Q-latch do montażu napędu i mocowania go bez użycia narzędzi. Ochrona przed upadkiem MIL-STD-810H, odporność na kurz i wilgoć IP68.
TUF Gaming A1 obsługuje zarówno interfejsy NVMe PCIe, jak i SATA SSD, umożliwiając instalację dysków SSD M.2 2242/2260/2280 o pojemności do 2 TB. Kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, laptopami, komputerami PC oraz konsolami do gier PlayStation® i Xbox najnowszej generacji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus TUF Gaming A1
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS TUF Gaming A1 - 2x1 USB-C 32 Gen SSD podwójny interfejs M2 NVMe PCIe | 170 zł |
Asus TUF Gaming A1 SSD Enclosure USB-OB-ASU-004 | 185 zł |
Obudowa dysku ASUS TUF Gaming A1 | 180 zł |
Obudowa do dysku ASUS TUF Gaming A1 90DD02N0-M09000 | 238 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →