Nawigacja GPS Garmin Drive 55
Garmin Drive 55
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:5.5 "
Rozdzielczość:800х480 px
Pamięć wbudowana:16 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Waga:151 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Drive 55
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Drive 55
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Nawigacja GARMIN Drive 55 010-02826-10 Czarny | 697 zł |
Nawigacja GARMIN Drive 55 010-02826-10 | 697 zł |
Garmin Drive 55 Gps Czarny 010-02826-10 | 754 zł |
Nawigacja GARMIN Drive 55 010-02826-10 | 697 zł |
Nawigacja GPS Garmin Garmin DRIVE™ 55-S EU | 903 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →