Nawigacja GPS Garmin DriveSmart 55MT-D Europe
Garmin DriveSmart 55MT-D Europe
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:5.5 "
Rozdzielczość:1280х720 px
Interfejsy:Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Waga:151 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DriveSmart 55MT-D Europe
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin DriveSmart 55MT-D Europe
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 & Digital Traffic 010-02037-13 Czarn | 699 zł |
Garmin DriveSmart 55 | 934 zł |
Nawigacja GPS Garmin DriveSmart 55 MT-D Europe (010-02037-13) | 909 zł |
Garmin Drivesmart 55 Digital Traffic Mt-d Gps Czarny 010-02037-13 | 936 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości nawigacji gps Garmin DriveSmart 55MT-D Europe:
- Dostęp do usług za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link
PolecamyPorównaj w tabeli →