Monitor Fujitsu E24-8 TS Pro 24 " czarny
Fujitsu E24-8 TS Pro 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Fujitsu E24-8 TS Pro 24 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fujitsu E24-8TS Pro CB14050 | 490 zł |
Monitor Fujitsu E24-8 TS Pro (S26361-K1598-V161) | 491 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! fujitsu technology solutions FUJITSU E24-8 TS Pro (w | 543 zł |
Fujitsu E24-8ts Pro 24´´ Fhd Ips Led Monitor 60hz Czarny One Size / EU Plu | 396 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! fujitsu Monitor E24-8 TS Pro S26361-K1598-V161 - PAC | 705 zł |
Fujitsu Displays E24-8 TS Pro 60.5 cm | 748 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →