Aparat fotograficzny Fujifilm X-T30 II kit 18-55
Wideo 20Zdjęcia 40 |
Druga odsłona popularnego bezlusterkowca Fujifilm X-T30 z ulepszeniami o charakterze „kosmetycznym” w zakresie elektronicznego „nadziewania”. W ten sposób aparat uzyskał 26,1 MP przetwornik obrazu X-Trans CMOS III, któremu towarzyszy procesor obrazu X-Processor 4. W praktyce ta wiązka komponentów skróciła czas ustawiania ostrości (z 0,02 s) 8 bit 4:2 :0. 10-bitowe kolorowe wideo z podpróbkowaniem 4:2:2 może być przesyłane do zewnętrznego rejestratora przez HDMI.
W bezlusterkowcach nie ma wbudowanego skrótu. W gatunku fotografii reportażowej zestaw Fujifilm X-T30 II zapewnia szybkostrzelność na poziomie 8 kl/s z migawką mechaniczną i rozwija rytm 30 kl/s z migawką elektroniczną. Dodatkowo model posiada 3-calowy ekran dotykowy o przekątnej 3 cali na przegubie obrotowym oraz elektroniczny wizjer ze 100% pokryciem pola przyszłego kadru. Według standardów CIPA bateria aparatu wystarcza na około 390 zdjęć. Do zestawu do bezlusterkowca dołączony jest uniwersalny obiektyw 15-45 mm z wbudowanym złączem optycznym.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Kup Fujifilm X-T30 II kit 18-55
Wszystkie ceny 9 →Aparat FUJIFILM X-T30 II Czarny + Obiektyw XF 18-55 mm f/2.8-4.0 R LM OIS | 6 600 zł |
Aparat FUJIFILM X-T30 II Czarny + Obiektyw XF 18-55 mm f/2.8-4.0 R LM OIS | 6 600 zł |
FujiFilm X-T30 II + ob. XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS czarny - Zapytaj o of | 5 989 zł |
Aparat FUJIFILM X-T30 II Czarny + Obiektyw XF 18-55 mm f/2.8-4.0 R LM OIS | 6 600 zł |
Fujifilm Fujifilm X-T30 II + Fujinon XF18-55 mm Silver Silver 16759706 | 7 279 zł |
Modyfikacje Fujifilm X-T30 II
Ceny na Fujifilm X-T30 II |
---|---|---|---|---|
Fujifilm X-T30 II kit 18-55 | od 5 989 zł | 9 oferty | ||
Fujifilm X-T30 II body | od 4 149 zł | 5 oferty |