Przekaźnik impulsowy F&F BIS-413 (EA01.005.003)
Zdjęcia 4 |
F&F BIS-413 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog F&F 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele F&F.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup F&F BIS-413
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przekaźnik bistabilny F&F BIS-413 16A 1NO/NC 230V AC z wyłącznikiem czasow | 85 zł |
F&F Przekaźnik impulsowy 230V 16A na szynę TH35 - BIS-413 | 97 zł |
Przekaźnik impulsowy z wyłącznikiem czasowym 16A 230V AC 1P BIS-413 | 83 zł |
przekaźnik bistabilny BIS-413 Un=230V~ ; Io | 88 zł |
BIS-413 Przekaźnik impulsowy z wyłącznikiem czasowym 16A 230V AC 1P | 89 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →