Імпульсне реле F&F BIS-413 (EA01.005.003)
Фото 4 |
F&F BIS-413 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог F&F 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі F&F.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити F&F BIS-413
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przekaźnik bistabilny F&F BIS-413 16A 1NO/NC 230V AC z wyłącznikiem czasow | 82 zł |
F&F Przekaźnik impulsowy 230V 16A na szynę TH35 - BIS-413 | 97 zł |
Przekaźnik impulsowy z wyłącznikiem czasowym 16A 230V AC 1P BIS-413 | 83 zł |
przekaźnik bistabilny BIS-413 Un=230V~ ; Io | 88 zł |
BIS-413 Przekaźnik impulsowy z wyłącznikiem czasowym 16A 230V AC 1P | 89 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →