Przekaźnik impulsowy F&F BIS-411 (EA01.005.001)
Zdjęcia 3 |
F&F BIS-411 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog F&F 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele F&F.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup F&F BIS-411
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przekaźnik bistabilny F&F BIS-411 16A 1NO/NC 230V AC na szynę DIN - wysyłk | 53 zł |
Przekaźnik bistabilny BIS-411 F&F | 63 zł |
Przekaźnik impulsowy włącz-wyłącz 16A 230V AC 1P BIS-411 | 54 zł |
Przekaźnik impulsowy, bistabilny włącz-wyłącz 16A 230VAC 2NO 1P 1M | 57 zł |
BIS-411 Przekaźnik bistabilny na szynę 230V 16A 1P AC F&F | 57 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →