Przekaźnik impulsowy F&F BIS-416
Zdjęcia 4 |
F&F BIS-416 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog F&F 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele F&F.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup F&F BIS-416
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przekaźnik bistabilny F&F BIS-416 2x8A 2NO/NC 230V AC dwukanałowy do puszk | 87 zł |
F&F Przekaźnik bistabilny BIS-416 podtynkowy, dwa niezależne obwody sterow | 104 zł |
Przekaźnik impulsowy dwukanałowy 8A 2Z 230V AC BIS-416 | 103 zł |
Przekaźnik bistabilny BIS-416 podtynkowy dwa n | 94 zł |
BIS-416 Przekaźnik impulsowy dwukanałowy 8A 2Z 230V AC | 105 zł |
Przekaźnik bistab impuls BIS-416 włącz-wyłącz 2kanał. 265V 2xmax8A 2xNO F& | 83 zł |
Przekaźnik impulsowy dwukanałowy 8A 2Z 230V AC BIS-416 | 112 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →