Przekaźnik impulsowy F&F BIS-414
Zdjęcia 3 |
F&F BIS-414 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog F&F 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele F&F.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup F&F BIS-414
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przekaźnik bistabilny F&F BIS-414-24V 2x16A 2NO/NC 9-30V AC/DC sekwencyjny | 101 zł |
F&F Przekaźnik impulsowy 230V 2x10A na szynę TH35 - BIS-414 | 107 zł |
Przekaźnik impulsowy sekwencyjny 8A 230V AC 2P BIS-414 | 126 zł |
Przekaźnik bistabilny, sekwencyjny, na szynę DIN 2P; Napięcie zasilania 16 | 97 zł |
BIS-414 Przekaźnik impulsowy sekwencyjny 8A 230V AC 2P | 109 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →