Przekaźnik impulsowy F&F BIS-410 (EA01.005.010)
F&F BIS-410 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog F&F 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele F&F.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup F&F BIS-410
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przekaźnik bistabilny F&F BIS-410-LED 16A 1NO 230V AC do LED z wyłącznikie | 87 zł |
Przekaźnik impulsowy z wyłącznikiem czasowym 230V AC 16A Inrush BIS-410-LE | 114 zł |
Przekaźnik impulsowy z wyłącznikiem czasowym 230V AC 16A Inrush BIS-410-LE | 90 zł |
Przekaźnik bistabilny, podtynkowy z wyłącznikiem czasowym, do podświetlany | 216 zł |
Przekaźnik impulsowy z wyłącznikiem czasowym 230V AC 16A Inrush BIS-410-LE | 107 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →