Przekaźnik impulsowy F&F BIS-412 (EA01.005.007)
Zdjęcia 4 |
F&F BIS-412 |
|
Sterowanie grupami ładunków
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog F&F 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele F&F.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup F&F BIS-412
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przekaźnik bistabilny F&F BIS-412 16A 1NO/NC 230V AC grupowy na szynę DIN | 78 zł |
F&F Przekaźnik bistabilny grupowy 230V 10A 1 moduł - BIS-412 | 89 zł |
Przekaźnik impulsowy grupowy 16A 230V AC 1P BIS-412 | 79 zł |
Przekaźnik bistabilny Un=230V Io | 81 zł |
BIS-412 Przekaźnik impulsowy grupowy 16A 230V AC 1P | 91 zł |
Przekaźnik impulsowy grupowy 16A 230V AC 1P BIS-412 | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →