Domofon EURA Atira VDP-52A3
Zdjęcia 12 |
EURA Atira VDP-52A3 |
|
Sterowanie dwoma zamkami. Dostosuj głośność rozmowy, jasność i kontrast obrazu. 16 dzwonków. Stopień ochrony panelu wywoławczego IP44.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EURA Atira VDP-52A3
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EURA VDP-52A3 Atira wideodomofon z 4 przewodami kolorowy monitor 43" 2 wej | 490 zł |
Wideodomofon EURA Atira VDP-52A3 Czarny | 490 zł |
No name Wideodomofon EURA VDP-52A3"ATIRA" biały | 496 zł |
Wideodomofon EURA Atira VDP-52A3 Czarny A31A152 | 490 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →