Domofon EURA 2Easy VDP-60A5/N
Zdjęcia 9 |
EURA 2Easy VDP-60A5/N |
|
System dwuprzewodowy. 12 dzwonków. Otwarcie drzwi poprzez wprowadzenie kodu PIN. Stopień ochrony panelu wywoławczego IP54.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EURA 2Easy VDP-60A5/N
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EURA VDP-60A5/P 2-przewodowy wideodomofon kolorowy monitor 7" 2 wejścia po | 1 156 zł |
Zestaw wideodomofonowy EURA VDP-60A5B N Czarny | 1 156 zł |
Zestaw wideodomofonowy EURA VDP-60A5B N Czarny A51A161 | 1 156 zł |
Zestaw wideodomofonowy EURA VDP-60A5W N Biały | 1 190 zł |
Zestaw wideodomofonowy EURA VDP-60A5W N Biały A51A160 | 1 190 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →