Domofon EURA VDP-80C5
Zdjęcia 16 |
EURA VDP-80C5 |
|
System czteroprzewodowy. Panel wywoławczy dla dwóch abonentów. Stopień ochrony panelu wywoławczego IP65. Czytnik kluczy i kart zbliżeniowych. 12 dzwonków.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EURA VDP-80C5
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EURA VDP-80C5 dwurodzinny 4-przewodowy wideodomofon 2 x 7-calowy kolorowy | 1 488 zł |
Wideodomofon EURA VDP-80C5 Czarny | 1 802 zł |
No name WIDEODOMOFN EURA VDP-80C5 2-rodzinny, biały | 1 683 zł |
Wideodomofon EURA VDP-80C5 Czarny C51A180 | 1 802 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →