Domofon Orno GUARDO OR-VID-MO-1076/W/S
Zdjęcia 11 |
Orno GUARDO OR-VID-MO-1076/W/S |
|
Odczyt linii papilarnych. Odczyt tagów zbliżeniowych. Otwieranie za pomocą kodu PIN. Stopień ochrony panelu wywoławczego IP65. Sterowanie ze smartfona lub tabletu. 3 melodie połączeń.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orno 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orno.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Orno GUARDO OR-VID-MO-1076/W/S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Orno OR-VID-MO-1076/W/S Guardo 10 | 1 799 zł |
Wideodomofon przewodowy zestaw QUADRO OR-VID-MO-1076/W/S ORNO | 1 819 zł |
GUARDO zestaw wideodomofonowy jednorodzinny z czytnikiem linii papilarnych | 1 783 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →