Domofon Orno SALEM OR-DOM-SL-923
Zdjęcia 9 |
Orno SALEM OR-DOM-SL-923 |
|
Przycisk otwierania bramy. Możliwość wywołania dwóch abonentów z panelu wywołującego. Stopień ochrony panelu wywoławczego IP54.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orno 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orno.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Orno SALEM OR-DOM-SL-923
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Orno Tool biały X | 291 zł |
No name Domofon jednorodzinny 2-żyłowy ORNO OR-DOM-SL-923 | 356 zł |
Orno Zestaw domofonowy 1-rodzinny, 2-żyłowy SALEM (OR-DOM-SL-923) | 292 zł |
Zestaw domofonowy 1-rodzinny, 2-żyłowy SALEM OR-DOM-SL-923 | 315 zł |
Domofon jednorodzinny OR-DOM-SL-923 OPT | 318 zł |
Domofon jednorodzinny 2-żyłowy Vibell (ORNO) OR-DOM-SL-923 | 292 zł |
Zestaw domofonowy jednorodzinny, 2-żyłowy, natynkowy, SALEM | 330 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →