Domofon EURA VDP-99C5
Zdjęcia 17 |
EURA VDP-99C5 |
|
System czteroprzewodowy. Sterowanie poprzez aplikację mobilną. Stopień ochrony panelu wywoławczego IP65. Czytnik kluczy i kart zbliżeniowych. Zaloguj się przy użyciu kodu PIN. 12 dzwonków.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EURA VDP-99C5
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EURA VDP-99C5 4-przewodowy wideodomofon kolorowy monitor 10" 2 wejścia WiF | 1 488 zł |
Wideodomofon EURA VDP-99C5W Biały | 1 550 zł |
Wideodomofon EURA VDP-99C5B Czarny | 1 533 zł |
Wideodomofon EURA VDP-99C5B Czarny C51A198 | 1 550 zł |
Eura WIDEODOMOFON EURA VDP-99C5 czarny, WiFi, RFID | 1 489 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →