Домофон EURA Difesa ADP-51A3
Фото 12 |
EURA Difesa ADP-51A3 |
|
Працює із двома замками. Прослуховування панелі виклику. Регулювання гучності розмови. Захист панелі виклику IP44.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EURA Difesa ADP-51A3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eura DOMOFON ''EURA'' ADP-51A3 ''DIFESA'' - 1-rodzinny, 2 unifony, interko | 193 zł |
Eura-Tech, Domofon EURA ADP-51A3 DIFESA 1-rodzinny, 2 unifony, interkom, b | 281 zł |
DOMOFON ''EURA'' ADP-51A3 ''DIFESA'' - 1-rodzinny, 2 unifony, interkom, gr | 221 zł |
DOMOFON ''EURA'' ADP-51A3 ''DIFESA'' - 1-rodzinny, 2 unifony, interkom, bi | 243 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →