Domofon EURA Pluton G VDP-22A3
Zdjęcia 20 |
EURA Pluton G VDP-22A3 |
|
Regulacja głośności rozmowy i połączenia, regulacja jasności obrazu. 8 melodii połączeń. Stopień ochrony panelu wywoławczego IP44. Możliwość rozbudowy o dodatkowy interkom z słuchawką ADA-30A3, ADA-11A3, ADA-12A3 lub ADA-13A3.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EURA Pluton G VDP-22A3
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wideodomofon EURA Pluton G VDP-22A3 | 559 zł |
Eura VDP-22A3 ''Pluton G'' | 559 zł |
Eura ZESTAW WIDEODOMOFONOWY VDP-22A3 | 545 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →