Domofon EURA Helios VDP-19A3 (A31A119)
Wideo 1Zdjęcia 11 |
EURA Helios VDP-19A3 |
|
Dostosuj głośność rozmowy, dostosuj jasność obrazu. 16 melodii połączeń. Stopień ochrony panelu wywoławczego IP44.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EURA Helios VDP-19A3
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EURA VDP-19A3 Helios 4-przewodowy wideodomofon kolorowy monitor 43" 2 wejś | 396 zł |
Zestaw wideodomofonowy EURA Helios VDP-19A3 | 440 zł |
Wideodomofon EURA VDP-19A3 "HELIOS" 4,3' | 484 zł |
Zestaw wideodomofonowy EURA Helios VDP-19A3 A31A119 | 440 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →