Domofon Hikvision DS-KIS202T
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Hikvision DS-KIS202T |
|
System czteroprzewodowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-KIS202T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hikvision telefonspynės komplektas DS-KIS202T | 479 zł |
Zestaw wideodomofonowy Hikvision DS-KIS202T | 449 zł |
Wideodomofon Hikvision Kis202T Plug&Play Ir2M | 420 zł |
HIKVISION DS-KIS202T zestaw wideodomofonowy 4-żyłowy jednorodzinny z monit | 431 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →