Domofon Hikvision DS-KH9310-WTE1
Wideo 10 |
Hikvision DS-KH9310-WTE1 |
|
Wsparcie PoE. Działa w systemie operacyjnym Android.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-KH9310-WTE1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DS-KH9310-WTE1 B - wideo wewnętrzny domofon z ekranem dotykowym 7" 3053031 | 1 571 zł |
PANEL WEWNĘTRZNY Wi-Fi / IP DS-KH9310-WTE1(B) Hikvision | 1 175 zł |
Monitor wideodomofonu DS-KH9310-WTE1(B) Hikvision | 1 793 zł |
Monitor do wideodomofonu IP Hikvision DS-KH9310-WTE1(B) Wifi, dotyk, głośn | 1 255 zł |
<strong>PANEL WEWNĘTRZNY </strong>Wi-Fi / IP DS-KH9310-WTE1(B) | 1 089 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →