Панель для виклику Hikvision DS-KV8113-WME1
Відео 8Фото 11 |
Hikvision DS-KV8113-WME1 |
|
Виклична панель підтримує PoE і карти пам'яті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KV8113-WME1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hikvision Stacja bramowa Villa DS-KV8113-WME1(C) MOHIKKAMP000715 | 712 zł |
Hikvision Stacja bramowa Villa DS-KV8113-WME1(C) 128484 | 712 zł |
Hikvision Stacja bramowa HikVision DS-KV8113-WME1(C)/Europe BV | 710 zł |
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-KV8113-WME1
Ціни на Hikvision DS-KV8113-WME1 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-KV8113-WME1 | від 710 zł | 3 пропозиції | ||
Hikvision DS-KV8213-WME1 | від 798 zł | 6 пропозицій | ||
Hikvision DS-KV8413-WME1(B) | від 861 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →