Panel zewnętrzny domofonu Hikvision DS-KV8102-IM
Zdjęcia 3 |
Hikvision DS-KV8102-IM abonentów 1abonentów 4 |
|
Złącze RS-485. Obsługa PoE (z opcjonalnym przełącznikiem)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-KV8102-IM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HIK465 - HIKVISION DS-KV8102-IM ALUMINIUM VIDEO InterCOM KAMERA 13 MP czyt | 1 109 zł |
Wideodomofon DS-KV8102-IM 1.3Mpx IR Hikvision | 1 173 zł |
Hikvision Digital Technology DS-KV8102-IM 13MP Aluminium wideodomofon | 813 zł |
Modyfikacje Hikvision DS-KV8102-IM
Ceny na Hikvision DS-KV8102-IM |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-KV8102-IM | od 813 zł | 3 oferty | ||
Hikvision DS-KV8402-IM | od 286 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →