Panel zewnętrzny domofonu Hikvision DS-KV8113-WME1(B)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Hikvision DS-KV8113-WME1(B) |
|
Ochrona przed włamaniem i kradzieżą. 1xRS-485.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-KV8113-WME1(B)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DS-KV8113-WME1 Interfejs drzwi wideo WiFi DS-KV8113-WME1(B) | 1 015 zł |
Wideodomofon Bezprzewodowy Ds-Kv8113-Wme1(B)/Su Wi-Fi / Ip Hikvision | 790 zł |
Stacja podtynkowa DS-KV8113-WME1(B)/Flush | 1 226 zł |
Hikvision DS-KV8113-WME1B profesjonalne bezpieczeństwo obiektów interkom w | 899 zł |
Stacja natynkowa DS-KV8113-WME1(B)/Surface | 1 226 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →