Panel zewnętrzny domofonu Hikvision DS-KD8003-IME1/Surface
Zdjęcia 5 |
Hikvision DS-KD8003-IME1/Surface |
|
Obsługa podłączania dodatkowych modułów rozszerzeń (np. czytniki kart, wybieranie dodatkowych abonentów). 1xRS-485. Możliwość ustawienia alarmu w przypadku próby usunięcia urządzenia. Soczewka 'rybie oko.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-KD8003-IME1/Surface
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MODUŁ WIDEODOMOFONU DS-KD8003-IME1(B)/SURFACE/EU Hikvision | 888 zł |
Wideodomofon DS-KD8003-IME1/SURFACE/EU Hikvision | 1 224 zł |
MODUŁ WIDEODOMOFONU DS-KD8003-IME1(B)/SURFACE/EU Hikvision | 886 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →