Odkurzacz
Electrolux Pure D9 PD918 SSM
Zdjęcia 7 |
Electrolux Pure D9 PD918 SSM |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Pure D9 PD918 SSM
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Odkurzacz workowy Pure D9 Najwyższa wydajność Moc 400 W Automat | 1 060 zł |
Electrolux Odkurzacz workowy Pure D9 PD91-8SSM 69 dB | 1 312 zł |
Electrolux Pure D9 PD91-8SSM 460W Szczotka do parkietów | 1 060 zł |
Odkurzacz workowy ELECTROLUX PD91-8SSM | 1 132 zł |
Electrolux Pure D9 PD91-8SSM 460W Szczotka do parkietów | 1 299 zł |
Odkurzacz podłogowy Electrolux PURE D9 PD91-8SSM Złoty | 1 100 zł |
Electrolux PD91-8SSM | 1 292 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →