Odkurzacz
Electrolux ECC 21 4SB (900 258 348)
Zdjęcia 6 |
Electrolux ECC 21 4SB 2020 rokHEPA |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux ECC 21 4SB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux 900 258 348 Ease C2 ECC21-4SB BB BroomLess czarny/niebieski 594 | 438 zł |
ELECTROLUX Odkurzacz bezworkowy ELECTROLUX ECC21-4SB EASE C2 Niebiesko-cza | 439 zł |
Bezworkowy Electrolux ECC21-4SB Ease C2 niebieski AGDM-ODK-ELE-180 | 419 zł |
Electrolux Odkurzacz bezworkowy EASE C2 ECC21-4SB 78 dB | 438 zł |
Odkurzacz Electrolux Easy C2 ECC21-4SB | 418 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →