Odkurzacz
Electrolux Pure D8 D82 ALRG (900 401 108)
Zdjęcia 10 |
Electrolux Pure D8 D82 ALRG |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Pure D8 D82 ALRG
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux PD82-ALRGT 35 l suchy odkurzacz na kurz 650 W 900258499 | 1 489 zł |
ELECTROLUX Odkurzacz workowy ELECTROLUX PD82-ALRG Biały | 1 159 zł |
Electrolux Odkurzacz Pure D8.2 PD82-ALRG | 1 216 zł |
Electrolux Odkurzacz workowy Pure D8 PD82-ALRG SILENCE 57 dB | 1 114 zł |
Odkurzacz Electrolux Pure D8 PD82-ALRG Silence | 1 192 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →