Odkurzacz
Electrolux Pure D8 D82 4MG (900 401 101)
Zdjęcia 8 |
Electrolux Pure D8 D82 4MG |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Pure D8 D82 4MG
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Odkurzacz workowy Pure D8 PD82-4MG SILENCE 57 dB | 999 zł |
Odkurzacz Electrolux Pure D8 PD82-4MG Silence | 928 zł |
Electrolux Pure D82-4MG Silence 500W Szczotka do parkietów | 889 zł |
Odkurzacz workowy ELECTROLUX PD82-4MG | 849 zł |
Electrolux Pure D82-4MG Silence 500W Szczotka do parkietów | 889 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →