Odkurzacz
Electrolux PD 82 ANIMA (900 401 107)
Zdjęcia 12 |
Electrolux PD 82 ANIMA |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux PD 82 ANIMA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux PD82-ANIMA Cicha praca 57dB Automatyczna regulacja mocy Zasięg | 1 416 zł |
ELECTROLUX Pure D8 PD82-ANIMA 900401107 | 989 zł |
Odkurzacz Electrolux Pure D8 PD82-ANIMA Silence | 1 057 zł |
Odkurzacz workowy ELECTROLUX PD82-ANIMA | 1 065 zł |
Odkurzacz podłogowy Electrolux Pure D8.2 PD82-ANIMA System PureSound Czerw | 994 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →