Odkurzacz
Electrolux Pure PD82-4ST (900 258 495)
Zdjęcia 13 |
Electrolux Pure PD82-4ST |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Pure PD82-4ST
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Workowy Electrolux Pure D8 PD82-4ST SILENCE niebieski AGDM-ODK-ELE-189 | 806 zł |
ELECTROLUX PURE D8.2 PD82-4ST 900258495 | 889 zł |
Electrolux Odkurzacz workowy Pure D8 PD82-4ST SILENCE 57 dB | 999 zł |
Odkurzacz Electrolux Pure D8 PD82-4ST Silence | 804 zł |
Odkurzacz workowy ELECTROLUX PD82-4ST | 841 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →