Пилосос
Electrolux ECC 21 4SB (900 258 348)
Фото 6 |
Electrolux ECC 21 4SB 2020 рікHEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux ECC 21 4SB
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electrolux 900 258 348 Ease C2 ECC21-4SB BB BroomLess czarny/niebieski 594 | 438 zł |
ELECTROLUX Odkurzacz bezworkowy ELECTROLUX ECC21-4SB EASE C2 Niebiesko-cza | 439 zł |
Bezworkowy Electrolux ECC21-4SB Ease C2 niebieski AGDM-ODK-ELE-180 | 419 zł |
Electrolux Odkurzacz bezworkowy EASE C2 ECC21-4SB 78 dB | 438 zł |
Odkurzacz Electrolux Easy C2 ECC21-4SB | 418 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →